Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Hakkımızda

Dijitopya

Dijitopya – Dijital Dönüşüm Yolculuğu Rehberi isimli kitap, GelecekHane’nin kurucusu Halil Aksu ve geniş bir uzman ekip tarafından yazılmıştır.

GelecekHane bir yeni nesil danışmanlık ajansıdır.

GelecekHane üç alanda hizmet verir: Strateji, Dijital, Tasarım

Yazar Hakkında:

 

Halil Aksu, GelecekHane’nin kurucusu, CEO’su ve baş döndürenidir. GelecekHane bir yeni nesil danışmanlık ajansıdır. Strateji, Dijital ve Tasarım alanlarına odaklanmıştır. Türkiye’nin önde gelen kurumlarına yönetim danışmanlığı hizmetleri vermektedir, yenilikçi çözümler tasarlamaktadır.

Münih Teknik Üniversitesi’nde Enformatik ve Elektronik Mühendisliği okumuş olan Halil Aksu, SAP’de, Gartner’de farklı görevlerde bulunmuş, 25 yıla yakın tecrübeler kazanmıştır. Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da önemli kurumlarda stratejik önem taşıyan projelerde yer almıştır.

Halil Aksu aynı zamanda bir fütüristtir, ekibiyle birlikte gelecek trend ve teknolojileri araştırmaktadır, sektör ve şirketlere olan etkilerini analiz etmektedir, gelecek senaryoları geliştirmektedir.

Halil Aksu ayrıca bir yazardır. Her Şey Çıplak, BT Yöneticisinin El Kitabı, Big Data’nın Önemi, Bilginin Gücü isimli kitapları pek çok baskı yapmıştır, üniversitelerde ders kitabı olarak kullanılmaktadır. 2018 yılı yaz aylarında yeni bir kitap daha yazmıştır. Dijitopya – Dijital Dönüşüm Yolculuğu Rehberi dijitalleşmek isteyen şirketlere rehberlik edecek niteliktedir. Herkesi Dijitopya’ya davet etmektedir.

Danışmanlık çalışmalarının dışında bir vatansever olarak somut toplumsal etkileri olan projeler de yürütmektedir. 2014’ten bu yana Maker Hareketini Türkiye’ye kazandıran, yaygınlaştıran ve tutunduran kişi ve ekibin lideri olmuştur. Buradan aldığı ilham ve motivasyon ile Gen Hareketi ve Kalıp Kıran Hareketi ile topluma, özellikle gençlere inovasyon ve yaratıcılığı aşılamaya çalışmıştır.

Son projesi Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifidir. Türkiye’de yapay zeka farkındalığını artırmak ve ekosistemi geliştirmek için yoğun bir çalışma içindedir. Düzenli buluşmalar, zirveler, girişimci envanterleri, seminerler, çalıştaylar, haber bültenleri sayesinde ülkenin yapay zeka kalkınmasına katkıda bulunmaktadır.

Kısacası geleceği dert edinmiş, hiper aktif, bulaşıcı bir iyimserliği olan, tüketmekten ziyade üretmeyi önemseyen, mutlu bir aile babası, sorumlu bir dünya vatandaşıdır.