Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Dönüşüm

Hazırlık Aşaması

Yolculuğa çıkmadan gerekli hazırlıkların yapıldığı aşamadır. Önce neden? Sonra hazır mıyız, farkında mıyız, yeterince olgun muyuz? Riskleri minimize etmek için iyi hazırlık yapılmalıdır..

Olgunlaşma Yolculuğu

Yolculuk başlamıştır. Güzel bir lansman yapılır. Hızlı kazanım projeleri yapılır. Temel eğitimler verilir. Konuya olan ilgi artar, algı gelişir. Kültürel dönüşüm başlar.

Uzmanlaşma Yolculuğu

Proje başarıları artar. Ekipler uzmanlaşır. Ekosistem ile iş birlikleri çoğalır. Somut sonuçlar görülmeye başlanır. Kurum dijitalleşmeye başlar. Yetkinlikler gelişir ve çeşitlenir.

Farklılaşma Yolculuğu

Artık kurum rüştünü ispatlamıştır. Proje başarılı özgüveni geliştirmiştir. Kurum kültürü oturmuştur. Ekosistem ile uyum içinde çalışmalar devam etmektedir. Kurum yeni yetkinlikler kazanmıştır. Bunlarla yeni değerler üretmektedir.

Başarı Aşaması

Dijital dönüşüm büyük oranda başarılmıştır. Sonuçlar değerlendirilmelidir. Son yıllarda yapılanlardan öğrenilen dersler çıkarılmalıdır. Kurumun maruz kaldığı değişim sindirilmelidir. Kurumun yeni kültürü herkese ulaşmalı, herkesi kazanmalıdır.

Dijital Dönüşüme Hazır mısınız ?